הצעת מחיר לשיפוץמחפשים הצעת מחיר לשיפוץ? מצאתם!

* הצעת מחיר לשיפוץ ללא התחייבות!

* לביצוע שיפוץ בדירות ובבתי עסק

* התחייבות לשקיפות מלאה.

* כולל הדרכה מקצועית מפורטת.

* מחירים תחרותיים.

מה צריכה לכלול הצעת מחיר לשיפוץ?

הצעת מחיר לשיפוץ חייבת, בראש וראשונה, להיות מסודרת וברורה. חשבו על כך שזה בערך הדבר הראשון שתראו ממי שאתם מבקשים ממנו מחירון שיפוצים ואופן הגשת ההצעה עשוי להצביע כבר בשלב זה על מספר נתונים שיכולים לעזור לכם לנתח את אופי עבודת החברה איתה אתם שוקלים לעבוד, למשל, דייקנות, יחס ללקוח, שירותיות ועוד.

שימו לב בהצעת מחיר לשיפוץ שהוגשה לכם, בפקס או באימייל, על דף חברה הכולל את שם החברה, מספר עוסק, כתובת, מספרי טלפון להתקשרות.

בחברות מסודרות, הצעת מחיר לשיפוץ תהיה ממוספרת כך שניתן יהיה לייחס כל פנייה עתידית לאותו המספר ולהקל על חיפושים או ריבוי הצעות מאותה החברה.

טיפ! נסו להתקשר למספר הטלפון שמופיע על גבי הטופס כדי לבדוק אם עונים, מי עונה, כיצד עונים. ההצעה צריכה להיות מודפסת או בכתב יד ברור וקריא ולכלול תאריך, רשימה מפורטת של כל פריטי וחלקי השיפוץ, כולל עבודה, כולל אומדן זמן עבודה סטנדרטי לאותו פריט בהצעה. על ההצעה צריך להופיע שם המציע, סיכום עלויות, ציון מפורש אם המחיר שמוצג כולל או אינו כולל מע"מ.

איפה עוד יכולה הצעת מחיר לשיפוץ לעזור להצביע על אי הבנות?

זמן עבודה סטנדרטי הינו זמן מוערך קבוע, המיועד להזמנת חלק מסויים, קבלתו וזמן התקנתו. בפועל, כשתתחילו שיפוץ, ייתכן שתגלו שפריט מסויים שבחרתם לא נמצא במלאי ועלול להאריך את התכנית. תכנית עבודה מסודרת שמתחילה כבר בשלב הצעת מחיר לשיפוץ, עשויה להדליק נורה אדומה ולהצביע על גורם שעלול לעכב תוכניות שיפוצים בירושלים.

דברו עם הקבלן ועברו על ההצעה כדי לעלות על גורמים כאלה בשלב מוקדם ככל האפשר. לעיתים בהצעת המחיר מצויינים פרטים שה"שפה" שלהם מובנת וברורה לקבלן אבל לא ברורה למי שאינו בקיא בעגה המקצועית. אל תהססו לשאול.

אם הצעת מחיר לשיפוץ כתובה באופן לא ברור, המשמעות היא שעלולות לצוץ "אי הבנות" שמשמעותן חוסר התאמה בין הציפיות שלכם לתוצאות המתקבלות. אי ההבנות האלה עלולות לגרום להפרשי עלויות משמעותיים ולעיתים אף לגרור אתכם לנקיטת צעדים משפטיים. תשומת לב לפרטים עשויה למנוע את כל אלה. תקשורת טובה ותיאום ציפיות מול המציע תקל על כל התהליך.

כיצד לקבל החלטה נכונה על ביצוע שיפוץ?

אל תסכמו שום דבר בעל פה. בקשו הצעת מחיר לשיפוץ מפורטת, המותאמת לדרישותיכם, בין אם מדובר בזימון צבעי בירושלים, לביצוע עבודות גבס, שיפוצניק לעבודות כלליות וכו… הצעת מחיר טלפונית המבוססת על סמך תיאורים לא מדוייקים והשארת נושאים לא סגורים וברורים מכל כיוון אפשרי, זה מתכון לצרות. זכרו! המטרה שלכם היא לשפץ את מה שאתם צריכים ורוצים, בלי להכנס להרפתקאות שאינכם מבינים את המשמעויות שלהן ובלי שתהיו בטוחים שאתם רוצים ויכולים לעמוד בזה.

באנר שיפוצים בירושלים