מחירון לעבודות שיפוצים מחפשים מחירון שיפוצים? מצאתם!

* מחירון שיפוצים ההוגן והמקצועי ביותר בארץ.

* כלי בסיסי לבניית תקציב שיפוצים.

* כולל פירוט מדוייק ומלא.

* שקיפות מלאה ללקוח.

מחירון שיפוצים – כמה יעלה לנו השיפוץ?

שאלה מתבקשת מאליה על ידי כל מי שמתעתד לעשות שיפוץ. כשאתם רוכשים דירה מקבלן, אתם מקבלים מחירון וכל שינוי שאתם מבקשים לעשות מתומחר. ביקשתם כיור אחר ממה שהקבלן נותן? אתם יודעים בכמה הוא מתומחר ותוכלו להתקין כל כיור אחר ולשלם בגין ההפרש. תרצו להוסיף קיר גבס, או למשל עבודות צבע… בדקו במחירון שיפוצים והוסיפו לרשימה.

מה קורה כשאתם מתכננים פרוייקט שיפוץ בדירה שלכם והתקציב מוגבל ואין לכם מושג איך להתחיל לבדוק את זה? על איזה מחירון שיפוצים להסתכל? רוצים לדעת כמה יעלה לכם השיפוץ? פתחו מחירון שיפוצים כלשהו, חפשו את הסעיפים הרלוונטיים לעבודות שמתוכננות להתבצע אצלכם ובדקו מה המחיר. נשמע מאד פשוט, מה? אז זהו, שזה לא פשוט כל כך. מחירון שיפוצים זה משהו ארוך מאד ומפורט מאד. אם רוצים לבדוק כמה יעלה משהו, צריך לדעת מהם השלבים להקמת אותו המשהו לפני שיודעים לסכם את עלות הקמתו.

הצילו! הלכנו לאיבוד.

לא די לכל קבלן שיפוצים לפרסם מחירון שיפוצים. אין ולא יהיה תחליף ליושר אישי, למקצועיות, לפתיחות ושקיפות מול הלקוח. בכל התחום הנרחב הזה של שיפוצים, עוסקים בני אדם ובני אדם, חלקם… לא כולם… חלקם לא מקצועיים, או, חלילה, לא ישרים לגמרי. יש תחום אפור שבו אי הבנתו או חוסר מקצועיותו של הלקוח עלולה להיות מנוצלת לרעה באופן כזה שההפרש בין העלות המוערכת לעלות המעשית של השיפוץ יהיה בעשרות רבות של אחוזים.

מחירון שיפוציםאולי אך ביותר מעשרות. אל תתביישו להשוות מחירים, לעבור על הרשימה, לשאול שאלות, לנסות להעמיק מעט בתחום, אפילו אם זה לא המקצוע שלכם. אז אין לכם את הנסיון שיש לאיש מקצוע ולא תמיד תהיו צודקים, אבל ידע שווה כח והחוכמה היא להשתמש בידע הזה כדי לדעת כמה שיותר פרטים וכמה שיותר מדוייקים לפני שהחלטתפ להתחיל בפרוייקט כזה, ולא בדיעבד.

שימוש נכון במחירון שיפוצים… וכולם נהנים.

אנחנו בהחלט יודעים לעשות שימוש נכון במחירון עבור קבלת הצעת מחיר לשיפוץ. את הידע המקצועי שלנו אנחנו מעבירים הלאה, ללקוח. הצוות שלנו גאה ביכולת שלנו להתייחס לכל שיפוץ כאל פרוייקט, ולא משנה מה היקפו. ושוב, אנחנו מגלים לכם (וגם לעצמנו) שאסור לפסוח על בנייה נכונה וחכמה של תכנית עבודה.

תכנית מפורטת וברורה לכל שאליה יתלווה, בשלב שני, תמחור מפורט ללא אותיות קטנות. התמחור צריך להיות מבוסס על מחירון שיפוצים הוגן, על שימוש בחומרים מאושרי תקן, איכותיים ביותר, עבודה מקצועית מאד ויושרה שלא דבק בה רבב. וחשוב לדעת בזכות היקפי העבודה המשמעותיים, גם לקוחות קטנים שלנו נהנים בעקיפין מהיקף העבודות של הלקוחות הגדולים.

באנר שיפוצים בירושלים