צבעי בירושלים (לבן)

מחפשים צבעי בירושלים? 

צביעת דירה מעניקה לבית מראה רענן וחדש, ותורמת ביצירת סביבת מגורים נעימה. ישנם צבעים רבים בירושלים, כדי לקבל עבודה מקצועית ואיכותית על הלקוח לקבל החלטה שקולה וחכמה, ולבחור בצבעי עם ניסיון וותק רב בסוגים שונים של עבודות צבע בירושלים.

אם מבצעים את העבודה כהלכה, צביעת בית היא לא עבודה מסובכת והיא לא גורמת ללכלוך ונזקים לביתו של הלקוח.

שימו לב- כדי לקבל תוצאה מושלמת אנו ממליצים להיעזר במקצוענים ולא לנסות לצבוע בעצמכם, צביעה היא אומנות, ומהר מאוד תגלו כי התוצאה אליה אתם מצליחים להגיע איננה מרשימה כלל.

התקשרו אלינו- צבעי בירושלים ושלל שיפוצים, כדי לקבל עבודה איכותית ותוצאה מושלמת.

צבעי בירושלים- השירותים שלנו:

צבעי בירושלים דוגל בעבודה מקצועית ואיכותית, במסגרת שירותינו אנו מספקים את החבילה הכוללת:

  • עיטוף רהיטים לפני תחילת העבודה- לפני שצבעי בירושלים מתחיל לעבוד, הוא עוטף בניילונים את הדירה, כלומר, כל הריהוט שלכם יהיה מוגן מפני כתמי צבע וכך מובטח שלא יגרם נזק לרכושו של הלקוח.
  • שיקום נזקים של שריפה או נוזלים- הסרת פיח לאחר שריפה הוא הכרחי כדי להמשיך לגור בדירה נעימה, הפיח חודר לכל פינה ומסרב להתנקות. הפתרון היחידי הוא צביעת הקיר על ידי הצבעי מירושלים, זאת תוך שימוש בטכניקות ובחומרים מיוחדים. בנוסף, נזקי מים שנגרמו לקיר הם עיקשים ואין דרך אחרת להתמודד איתם פרט לצביעה. צבעי בירושלים יפתור את כל הצרות האסתטיות האלו במהירות ומקצועיות.
  • ניקיון בסיום עבודת הצביעה- היות והצבעי בירושלים דואג לעטוף את הריהוט טרם תחילת העבודה, ניקיון הוא משימה פשוטה. לא נוצרו כתמי צבע על הריהוט וכל שיש לעשות הוא לפנות את כל הניילונים המלוכלכים, גם בנושא זה- הסירו דאגה מלבכם. כדי לחסוך מהלקוח את מטרד הניקיון, צבעי בירושלים דואג להחזיר לכם בית מצוחצח ונקי לאחר צביעת בתים.
  • צביעת אזורים מיוחדים – אנו מספקים שירותי צביעת סורגים, צביעת דלתות ומשקופים, צביעת תקרה, צביעת מעקות, צביעת ארונות וצביעת חדרי אמבטיה. כל אלו שירותים שיוצרים את החוויה המושלמת ללקוח ומעניקים לדירה מראה חדש ורענן מכף רגל ועד ראש.

צבעי בירושלים

למה לבחור דווקא בנו – אריק צבעי מירושלים?

*אחריות– כל העבודות שמבצע הצבעי מירושלים הן תחת אחריות בנושא טיב העבודה. אנו מתחייבים לערוך תיקונים קטנים ולפתור בעיות שמתגלות לאחר סיום העבודה. חשובה לנו מאוד שביעות רצונו של הלקוח.

*חומרים וצבעים איכותיים– צבעי בירושלים משתמש אך ורק בסוגי צבעים וחומרים האיכותיים ביותר, על איכות לא מתפשרים. צבעים וחומרים באיכות בינונית עשויים ליצור בעיות בעתיד כמו קילופים, סדקים ועמידות לזמן קצר.

*ניסיון ומקצועיות– הצבעי מירושלים הוא בעל וותק של שנים ארוכות ועבר הכשרות מקצועיות בתחום.

*מחיר– את כל אלו תקבלו במחיר הוגן! המחיר שלנו יקבע בתחילת העבודה ולא ישתנה לאורכה.

*התקשרו אלינו– הצבעי בירושלים, כדי לקבל עבודה מקצועית, אמינה, עם חומרים איכותיים ובמחיר הוגן.

באנר שיפוצים בירושלים