צבע לחדר שינהמחפשים צבע לחדר שינה? מצאתם!

* צבע לחדר שינה לכל אווירה.

* צביעה מקצועית ומדוייקת על ידי צבעי מקצועי.

* איכות חומרים מעולה.

* זמינות גבוהה.

כיף במיוחד לבחור צבע לחדר שינה.

איכשהו, תמיד, כשאנחנו מגיעים לשלב בחירת צבע לחדר שינה, מגיעות התלבטויות רבות יותר מאשר לגבי יתר הבית. ברוב הבתים יש סוגים שונים של חדרי שינה. חדר ילדים, חדר אירוח, יש מה שנקרא חדר הורים. למבוגרים יותר בבית, חדר השינה מהווה עבורנו הרבה יותר מאשר סתם חדר. זה המקום שבו צריך לתת ללב לפעום ברוגע, לעבור בהדרגה לשלב של שינה רגועה ועמוקה.

שם רבים מאיתנו בוחרים להעביר זמן קריאה איכותי, זמן רגיעה מעמל היום, מריצות, בישולים, סידורים, משפחה. זמן פרטי, לבד או יחד. חדר ילדים הוא גם חדר שינה ועד גיל מסויים, המבוגרים מעורבים יותר בבחירת צבע לחדר שינה. לחדרי נוער נדרש קצב אחר משלנו, לעם שלהם רצונות משלו. הקשיבו להם, כבדו אותם ועזרו להם לבחור מה שהם אוהבים ומה שירגישו בו הכי בבית שאפשר. בחירת צבע לחדר שינה משתלב תמיד עם רגשות ולכן אנחנו כל כך אוהבים לעזור ללקוחות שלנו לבחור.

עיצוב חדר שינה ועבודות צבעתתפלאו! לא כולם מחפשים משהו "רגוע"

כשמזכירים צבע לחדר שינה, הרבה מאיתנו עוברים באופן אוטומטי למצב רגוע, מחפשים את הצבעים הפסטליים, הבהירים, בלי קשקושים ושילובים יוצאי דופן.

אבל.. יש תמיד אבל – ממש לא כולם מעדיפים את הקו הזה. בחירת צבע לחדר שינה תלוייה בגיל של מי שמשתמש בחדר, בכמות האור שבו, באופנה, באופי המשתמש, ביכולת עמידותו בהסחות דעת, בטעם אישי, בשילוב עם יתר הבית, עם הריצוף, הארונות, שולחן העבודה.

אפשר בהחלט גם לציין בבירור שבעבר היתה אחידות גדולה יותר ושמרנות ובישראל של המאה העשרים ואחת, האופנה מהעולם הגדול משפיעה יותר, אנשים מרשים לעצמם "להתפרע" קצת יותר עם השילובים. הכל הולך עם הכל ואין "מותר" ו"אסור" ו"מתאים" בכל הקשור אל עבודות צבע שונות. הכל מותר ומתאים והכל הולך ובלבד שהתוצאה אהובה על ידי הבוחר.

קחו בפרופורציות…

נכון, מאד נחמד ונעים בבחירת צבע לחדר שינה שהכל יהיה כמו שחלמנו ובעצם, אין סיבה שלא יצא בדיוק כמו שחלמנו. ייעוץ מקצועי בנוגע אל שיפוצים בירושלים ועיצוב שמבין ללב הלקוח, יביא לתוצאה הרצויה. אבל מה קורה למי שבחר צבע לחדר שינה אופנתי, כי היום זה אופנתי ומחר… פחות… מה יהיה בעוד שנה, אם יימאס לנו הצבע החלק ויתחשק לנו פסים או שילוב של טפט נהדר… ובכן, שום דבר לא יקרה.

לא מדובר בהחלטה חורצת גורלות, לא מדובר בבנייה יקרה, לא מדובר ברהיט נדיר או במכונית חדשה. מדובר בדבר שהכי קל ונחמד לשנות בכל בית – בסך הכל מדובר בצבע לחדר שינה. במחי מברשת הצבע, ניתן להפוך אותו בעוד שנה או שנתיים למשהו אחר, בלי שירדפו אחרינו מהבנק. צבע לחדר שינה מוסיף צבע לחיים.

באנר שיפוצים בירושלים