שיפוצים כללייםמחפשים שיפוצים כלליים? מצאתם!

* שיפוצים כלליים ממיטב המומחים בארץ!

* מומחיות בבנייה, שיפוץ ושיקום מבנים.

* מוסר עבודה גבוה.

* מקצועיות, שירותיות ואמינות עבור שיפוצים בירושלים.

* מחירי מבצע לפונים דרך האתר!

שיפוצים כלליים – מה אנחנו יודעים לעשות?

חברתנו בעלת מומחיות מיוחדת לביצוע שיפוצים כלליים בכל סדר גודל שנדרש, בליווי אדריכלי והנדסי, משלב התכנון ועד גמר מלא. אנחנו עובדים תחת פיקוח הדוק ומבצעים בקפדנות את תכניות הבינוי, השיפוץ או השיקום הנדרשות, בסטנדרט מאד גבוה, ובאיכות גבוהה – ללא מתחרים! תחת קורתנו, מתבצעות עבודות בנייה, תיקונים, שיפוצים, לרבות אינסטלציה, חשמל, חיפויים, דלתות, חיצוני, פנימי ועוד שלל עבודות מיוחדות, למעשה, כל מה שנדרש לשיפוץ, תיקון והשבחת מבנה מכל סוג ובכל מצב. לקוחות רבים מפקידים תחת ידינו האמונות את נכסיהם ומקבלים בחזרה נכס מושבח, מצוחצח, שעבר עבודה מדוקדקת ואיכותית. אנחנו מבצעים את כל התיאומים בשטח ומתפקדים משלב מוקדם מאד לפי לוח זמנים מוקפד ותכנית עבודה מאורגנת, על מנת שהנכס שלכם יימסר לכם בזמן, ברמה שציפיתם לקבלו ואף למעלה מכך, ובתקציב שהוגדר.

שיפוצים כלליים לביתשירות ומקצועיות – מישהו דואג לכם.

אנחנו מתהדרים בצוות מומחים מקצועי שמה שעומד לנגד עיניו זה שביעות רצון הלקוחות. נסיון עתיר שנים לימד אותנו שלקוח שמרוצה מרמת שיפוצים כלליים גבוהה ורמת שירות ברמה בינלאומית, אליו שווה לא רק לקוח מרוצה אחד, אלא עוד הרבה לקוחות. הלקוח הישראלי הורגל לקבל שירותי שיפוצים כלליים ברמת שירות לא גבוהה במיוחד. השוק מלא בחאפרים שבצד המעשי לא יודעים לספק את העבודה כמו שצריך, כמו שאתם מצפים לקבל אותה. מי שמוסר נכס לשיפוץ, צריך לדעת שמי שמספק לו את השירות מכיר את העבודה לפרטיה הקטנים ביותר, יודע לנהל שיפוצים כלליים מא' ועד ת', בתיאום הרמוני בין כל הגורמים המעורבים, עד למסירת הנכס במצב משודרג באיכות גבוהה ולספק אחריות ושירות.

מה הלאה?

אנחנו צריכים לדעת מה המטרה הסופית שלכם. באיזה מצב נמצא הנכס, מה מטרת השימוש בו, רוצים להכיר אתכם ולדעת מה אתם אוהבים ואם יש מגבלות כלשהן. משם, נמשיך בהכנת מספר אפשרויות לשיפוצים כלליים, נפגש, נסביר, נשאל ונשפצר, עד להסכמה על תכנית שיפוצים כלליים מיוחדת לכם. אנחנו יודעים לענות על הכל ולבדוק משמעויות של כל בקשה, סטנדרטית, שונה, מיוחדת ואפילו "משוגעת". אם יש לכם מעצב או אדריכל, נדע לעבוד איתם, אבל קחו בחשבון שאנחנו מתעקשים להכיר את הלקוחות, כי רק כשמכירים, אפשר לחוש טוב יותר מי הלקוח ומה הוא היה רוצה וצריך לדעת לגבי הנכס שלו. שיפוצים כלליים זה אמנם שם כללי שמאחוריו כל כך הרבה תחומים ותתי תחומים כמו עבודות גבס, עבודות צבע ועוד… כך שלכל בר דעת ברור שאדם אחד לא יכול להבין בהכל. לכן, הבנה של הדקויות ושל מה שהלקוח אוהב ורוצה, מובילה אותנו יחד עם בעלי מקצוע ייחודיים ומיוחדים לשלמות הרצויה.

באנר שיפוצים בירושלים