שליכט צבעונימחפשים צביעה בסגנון שליכט צבעוני? מצאתם!

מהו שליכט צבעוני? שליכט צבעוני הוא טיח דקורטיבי, בעל תכונות מיוחדות ומרקם מחוספס. שליכט צבעוני הוא חומר המורכב מגרגירים קטנים ובעל גמישות ואלסטיות. את השליכט מורחים על קירות פנים או חוץ, כקישוט דקורטיבי וכחיפוי קירות. כדי להביא לתוצאה יפה, יש למרוח את השליכט באופן אחיד על מנת ליצור מרקם נעים ועדין. שליכט צבעוני נפוץ מאוד בשל עמידותו במים ובשל החזות המרשימה שהוא יוצר. שליכט צבעוני מגיע בשלל צבעים וגוונים לבקשת הלקוח. כשניישם שליכט צבעוני בקירות פנימיים מומלץ להשתמש בגרגירים קטנים ועדינים יותר, ואילו בקירות חיצוניים נשתמש בגרגירים גדולים על מנת ליצור מרקם גס ומחוספס. 

עבודה עם שליכט צבעוני היא איננה עבודה לחובבנים, זהו חומר מורכב וכדי להגיע לתוצאות מרשימות יש להזמין מקצוען שיודע איך לעבוד איתו. אנו חברה שמתמחה בשליכט צבעוני, הצוות שלנו בעל ניסיון של שנים. אנו מקפידים לעבוד עם החומרים האיכותיים ביותר, ונשמח לספק המלצות ללקוחותינו בנוגע לגוונים והמרקמים השונים.

מה צריך לדעת לפני הזמנת שליכט צבעוני?

1. מחיר- כדי שלא יעבדו עליכם ותקבלו הצעת מחיר מוזגמת, מחיר סביר לעבודת שליכט הוא בין 90 שקלים ל-250 שקלים למטר רבוע. ההבדלים במחיר נעים בעקבות סוג השליכט וגוון השליכט.
2. מקצועיות- הטיח הצבעוני אינו מוצר אחיד ופשוט ליישום. ישנה משמעות רבה להבדלים שנוצרים בין עבודה של מקצוענים ועבודה של חובבנים. שם המשחק בעת יישום שליכט צבעוני הוא דיוק, התוצאה חייבת להיות אחידה ורציפה לאורך כל הקיר.
3. התאמה של הטיח לאקלים- חובה להתאים את השליכט הצבעוני לאקלים המאפיין את סביבת הבית, השליכט הוא חומר עמיד אך יש לערוך התאמות לכל סביבה כדי לשמר את העמידות שלו לאורך זמן.
4. בחירת השליכט הצבעוני- התאימו את הגוון והמרקם לטעמכם האישי, שילוב של מספר טקסטורות וגוונים לאחר התייעצות עם צבעי בירושלים, בטוב טעם כמובן, יצור מראה מיוחד ומקורי.

שליכט צבעוני יפהפהלמה לבחור דווקא בנו לביצוע שליכט צבעוני?

מקצועיות– אנו מתמחים בעבודות שליכט צבעוני לקירות פנימיים או חיצוניים, עבודת השליכט חייבת להתבצע תוך שמירה על דיוק ואחידות. המקצוענים שלנו מקפידים על התאמת עובי הגרגירים לקיר, על הכנת הקירות טרם תחילת העבודה, ועל יישום השליכט בצורה אחידה.

ניסיון– הצוות שלנו עוסק בתחום כבר שנים רבות, והתוצאות מדברות בעד עצמן. בתחום הטיח והשליכט הניסיו משחק קלף משמעותי ובעל מקצוע מנוסה מגיע לתוצאות מרהיבות.

חומרים ומוצרים– הצוות שלנו לא מתפשר על איכות. אנו מקפידים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר. חומרים איכותיים יוצרים טיח איכותי יותר ועמיד לאורך זמן רב יותר.

שירות– קהל לקוחותינו המרוצה יעיד כי השירות ניתן באדיבות, והעבודה מתבצעת עד לשביעות רצונו של הלקוח. 

עבודת שליכט צבעוני מקצועית במסגרת שיפוץ בירושלים תחדש את קירותיו של הבית ותעניק לו מראה יוקרתי, הצוות שלנו ישמח לספק לכם ייעוץ בנושא ולבצע עבודה מקצועית ואיכותית עד לשביעות רצונו של הלקוח. 

באנר שיפוצים בירושלים