שיפוץ חדרי הרחצה והשירותים הם צורך אקוטי בדירות בירושלים שיש בהם צנרת ישנה וכלים סניטריים שלא הוחלפו לאורך שנים רבות. בעלי נכסים רבים מחליטים בשלב מסוים שהגיע העת לרענן את חדר האמבטיה והם מחליטים לבצע שיפוץ מאסיבי שישנה באופן משמעותי את נראותם של חדרי האמבטיה בבית.

אומנם מדובר בתקופה בה ישרור די הרבה לכלוך בבית אך התוצאה הנפלאה בתום העבודות שווה את כל הבלגן וההשקעה הכספית.   

תכנון שיפוץ אמבטיה

בשלב ראשון מבצעים תכנון, באילו מיקומים יותקן כל כלי סנטרי, אם תוחלף גם האמבטיה עצמה, אם יוחלפו כל האריחים והצנרת, הרחבת חדר האמבטיה אם קיימת אפשרות כזו, או הוא יישאר בגודלו הנוכחי.

שלבי העבודה בשיפוץ אמבטיה

השלב הראשון הוא הוצאת כל הכלים הסניטריים הישנים, הוצאת אריחי הרצפה ואריחי הקירות, והוצאת הצנרת הישנה כולל החול שעם השנים איבד מחיוניותו.

התקנת צנרת חדשה

התקנת תשתיות חדשות, קווי צנרת חדשים מ – PVC במקום צנרת הברזל שנשחקה מאד לאורך השנים והעלתה הרבה חלודה בתוכה. ריפוד קווי הצנרת בחלקם החיצוני, איטום וביטון כך שלא תהיה כל תזוזה והם יישארו מקובעים.

הדבקת האריחים החדשים מעל קווי הצנרת באופן אסתטי וישר תוך מתן תשומת לב לכל אחד מהאריחים.

התקנת האמבטיה כולל חיבורי הצנרת והכלים הנלווים על פי הסוג של האמבטיה וגודלה הפיזי. אם הדיירים החליטו להשאיר את האמבטיה הקודמת, אנו מבצעים חידוש של האמייל או הלבשת אמבטיה כדי להעניק לה מראה חדש כמו כל הכלים האחרים שימוקמו בחדר האמבטיה.

התקנת הכלים הסניטריים החדשים

בהתאם לסוג של הכלים הסניטריים שרכש הלקוח, אנו מבצעים את ההכנה הנדרשת. אם מדובר באסלה סמויה, אנו מבצעים את כל ההתקנה מאחורי האריחים על הקיר תוך השארת פתח שירות כנדרש כדי שאפשר יהיה לטפל דרכו בתקלות השונות הקורות מעת לעת באסלה התלויה.

הכיורים המודרניים מונחים על משטחים ייעודיים לכך ומחוברים לצנרת המתאימה ולכך מותאמים ברזים בגודל הנדרש.

השלמה של אריחי הקירות

על קירות חדר האמבטיה אנו מתקינים את האריחים שנבחרו ורואים שלאט לאט חדר הרחצה משנה את פניו ומקבל נראות חדשה ויפהפייה.

התנהלות העבודה בשיפוץ חדרי אמבטיה

אם הדיירים ממשיכים לגור בביתם בעת ביצוע השיפוץ, אנו מבצעים חדר רחצה אחד באפן מושלם ואם קיים חדר רחצה נוסף בבית, עוברים אליו. כך כשאנחנו עובדים יש לדיירים חדר רחצה נוסף לשימושם.

אם הדיירים בוחרים לצאת מהבית לכמה ימים, אנו מבצעים במקביל את העבודות בשני החדרים כדי לקדם את העבודה ולסיים אותה תוך פרק זמן קצר ביותר.

אמינות ומקצועיות

הצוותים המקצועיים שלנו, עוסקים בתחום כבר שנים רבות ולכן הם מבצעים עבודה איכותית ביותר תוך הקפדה על כל פרט ופרט.

לקוחות שביצענו אצלם שיפוץ אמבטיה בירושלים מרוצים מאד מהעבודה המקצועית שבוצעה על ידינו ויצרה עבורם מהפך חיובי בבית.

עוד באתר:

צביעת אמבטיה בירושלים

אינסטלטור בירושלים