צריכים שיפוץ דירה קומפלט?

שיפוץ דירה קומפלט הוא כניסה לתהליך ארוך ולא פשוט הכולל הרבה מאד סוגי עבודות וגם תשלומים די גבוהים.

הצוותים המקצועיים שלנו מבצעים עבודות שיפוץ בדירות רבות הכוללות תחומי עבודה שונים על פי בקשת הלקוחות או מעצב הפנים של הדירה. שיפוץ דירה קומפלט כולו מבוצע באופן יסודי ואחראי בחשיבה משותפת ובפיקוח מתמיד של אנשי השטח שלנו.

כל לקוח בוחר את הנושאים שבהם הוא רוצה לטפל על פי סדרי העדיפויות שלו והצורך הקיים בדירה.

פתיחת קירות

אם קיים אישור מהקונסטרוקטור אנו שוברים קירות המפרידים בין הסלון למטבח כדי ליצור מרחב פתוח, בין שני חדרים כדי ליצור חדר אחד גדול, או בין חדר האמבטיה למרפסת השירות כדי להרחיב את גודלו של חדר הרחצה. לאחר מכן אנו מבצעים במקום עבודות טיח בטיב מעולה.

קירות גבס

על פי התכניות, אנו בונים קירות גבס כדי לתחום אזורים שונים בבית כמו פינות עבודה, תוספת למטבח פינות אחסון וחדרי ארונות. כמו כן מדפים מגבס במיקומים הרלוונטיים כמו בסלון.

עבודות צנרת

בימים שבהם מבצעים מהפכים בבית כדאי לבצע גם החלפה של הצנרת הישנה כיוון שהיא לא תחזיק מעמד שנים רבות. אם הצנרת הישנה תתפוצץ היא עלולה להסב נזקים מהותיים למבנה המשופץ. בבתים המשופצים אנו מתקינים צנרת פלסטיק איכותית ועמידה.

הדבקת אריחים

עוד חלק משיפוץ דירה קומפלט אנו מדביקים אריחים חדשים ברצפה על האריחים הקיימים או לחילופין במקום האריחים הישנים על פי דרישת הלקוח. העבודה מתבצעת במקצועיות רבה כולל שימוש ברובה מתאימה בין האריחים והקפדה על הפוגות ליצירת מראה מושלם.

התקנת פרקטים

לקוחות רבים מעוניינים להוציא את המרצפות הישנות בחדרים כמו חדר שינה, חדרי ילדים וחדר עבודה ולהתקין במקומם לוחות דק מעץ טבעי או למינציה. משטחי הפרקטים מגיעים בלוחות צרים או רחבים ארוכים או קצרים ואנו מתקינים אותם במיומנות רבה כך שכל המשטחים נראים אחידים ומוסיפים יופי רב לבית.

הדבקת אריחים על קירות המטבח

בבתים שבהם מתקינים במטבח ארונות חדשים ומשטחי שיש, אנו מבצעים את הדבקת האריחים לאורכם של כל הקירות בין הארונות העליונים לארונות התחתונים.

שיפוץ דירה קומפלט בירושלים

שיפוץ חדרי האמבטיה

שיפוץ דירה קומפלט כולל כמובן גם את חדרי האמבטיה. בחדרי האמבטיה אנו מפרקים את כל הכלים הסניטריים הישנים, מתקינים צנרת חדשה, מדביקים אריחים חדשים ומתקינים את כל הכלים הסניטריים שנבחרו כמו אסלות סמויות, אמבטיית ג'קוזי כיורים מונחים וארונות אמבטיה.

איטום קירות

בכל קירות הבית אנו אוטמים מקומות שיש בהם סדקים ולו הקטנים ביותר, פיצוצים בקיר שקרו מסיבות שונות וקירות שהייתה בהם רטיבות ועובש.

צביעת הבית

לאחר ביצוע עבודות הבנייה, האיטום, האינסטלציה והריצוף, אנו צובעים את כל קירות הבית. בגוונים שנבחרו עבור כל קיר, בטקסטורות מודרניות או בהדבקת טפטים על קירות מסוימים כדי ליצור קירות מעניינים ויוצאי דופן.

בסיום העבודה אנו מפנים את כל פסולת הבניין ומסיעים את המכולה לאתר פינוי מורשה עם האישורים הנדרשים כך שאנחנו לא מותירים עומס על בעלי הדירה.

העבודה יוצאת הדופן שלנו יוצרת שביעות רצון גדולה אצל לקוחות רבים בירושלים.

גם אתם מוזמנים להזמין אותנו לבצע שיפוץ דירה קומפלט בדירתכם לקבלת תוצאות מרשימות.

אולי יעניין אותך גם: